Malatya telekız Su

Reklam ayrıntıları

  • Listed: 12 Ocak 2017 00:36

Description

Kendine güvenen erkekler, kadınların için her zaman diğer erkeklere göre bir sıfır öndedir. Bu erkekler bir ortama girdiklerinde kendilerini hemen belli ederler. Böyle beyefendileri gördüğümde içim kıpır kıpır olur ve onlardan etkilenirim. Adım Su. İsmimle uyumlu olduğumu , su gibi bir kadın olduğumu söylerler. Gözlerimin içine bakan erkekler resmen su gibi akıp giderler. Bunun nedeni renkli gözlere ve erkeklerin elde etmek için yarışacağı bir vücuda sahibim.
Benim gibi genç ve güzel bayanlar, sert ve fantazi seven erkeklerden hoşlanırlar. Görüşmelerim sırasında bu tür beyefendilere unutamayacağı dakikalar yaşatmaktayım. Gezmeyi, dolaşmayı çok seven bir yapım var. Hayat dolu bir insanım ve sahip olduğum bu pozitif enerjiyi görüşmelerimde karşımdaki insana da yansıtırım. Görüşmelerim sırasında özel fantaziler isteyen beyefendilere karşı oyuncaklar ve keyif verici ürünleri her zaman evimde bulundururum.
Görüşmelerimde en çok dikkat ediğim konu ise temizlik konusudur. Sağlık ve temizlik konusunda benden yana hiç bir şüpheniz olmasın. Ancak görüştüğüm beyefendiler de aynı titizliği göstermelidir. Prezervatifsiz ilişkiye girmediğimi söylemem gerekir. Bu konuda oldukça katıyım, ısrar etmeniz durumunda sizinle görüşmeyi kesme durumum bile olabilir. Kondomu ister kendiniz getirebilirsiniz, isterseniz ben keyfinize göre size temin edebilirim. Kondom konusu dikkat ettiğim önemli konu olmasının yanında bir de ters ilişki konusunda bir hayli katıyım. Ters ilişkiye de kalmıyorum. Benim gibi genç ve ateşli bir bayanla görüşmek isterseniz telefon numaramı ilandan alarak benimle iletişime geçebilirsiniz.

İlan No: 7065876a563ac503

  

Hatayı bildir

Processing your request, Please wait....

Hemen Bir Yorum Yap