Arzu Genç Malatya Escort

Reklam ayrıntıları

  • Listed: 12 Ocak 2017 00:28

Description

Herkes tarafından bilinen adım Arzu, göz kamaştıran ve karşısındakini titreten vücuda sahip bir bayanım. 22 yaşındayım, 1.68 boyundayım. Beslenme konusuna büyük önem veririm. Vücudumun genç ve diri kalması için diyetisten tavsiyeli yemekler yemekteyim. Bununla birlikte spor da yapmam bedenimin canlı kalmasını, içimin hayat enerjisi ile dolmasını sağlıyor. Sahip olduğum bu enerjiyi görüşme sırasında karşımdaki beyefendiye olumlu olarak yansıtıyorum.
Mutlu olmayı seven bir insanım. En ufak bir şeyle mutlu olurum. Ancak yine böyle ufak şeylerle hemen üzülebiliyorum, sanırım bunun nedeni duygusal bir yapımın olması. Beni ufak hediyeler ile mutlu edebilirsiniz. Mutlu olduğumda daha bir hayat enerjisi ile doluyorum ve etrafımdaki herkesi mutlu etmek için çabalıyorum. Kitap okumayı ve müzik dinlemeyi çok seviyorum. Son zamanlarda 70’li, 80’li yılların müziklerini dinliyorum, oldukça hoşuma gidiyorlar. Genellikle yabancı müzikleri dinlemeyi severim ve duygusal kitaplar okurum.
Görüşmelerim sırasında renkli iç çamaşırları ile doğal makyajımla görüşmeye gelen beyefendileri etkilemesini iyi biliyorum. Görüşmelerimde kondomsuz ve ters ilişkiye kalmıyorum. Benimle görüşmek isteyen beylerden temizlik konusuna özen göstermelerini bekliyorum. Görüşmelerimi isterseniz kendi evimde isterseniz de sizin belirleyeceğiniz uygun bir yerde gerçekleşterebilirim. Benimle görüşmek isteyen beyler ilandaki telefon numarasından bana ulaşabilirler. Durmayın, arayın, gerçekten pişman olmayacaksınız.

İlan No: 5665876a3834957b

  

Hatayı bildir

Processing your request, Please wait....

Hemen Bir Yorum Yap