Eskort bayan Malatya

Reklam ayrıntıları

  • Listed: 12 Ocak 2017 00:33

Description

Geceleri göklerde yıldızlar gibi parlayan beyefendiler var aramızda. Bu erkekler ile göz göze geldiğimde resmen eriyorum ve bitiyorum. Çünkü bu erkekler bakışları ile beni benden alıyorlar. Onlara çok kızıyorum aslıda, çünkü beni kendilerine aşık edecekmiş gibi baktıntan sonra yanımdan geçip gidiyorlar. Ben de kendimi yüz üstü bırakılmış gibi hissediyorum. Ama onlara da hak vermek gerekiyor sanırım. Çünkü onlar her kadında bu etkiyi bırakıyorlar ve hepsi için bir şeyler yapamazlar.
Bunların yanı sıra görüşmelerim sırasında oldukça istekli ve ne yaptığını bilir bir tavır takınıyorum. 1.70 boyumla dolgun kalçalarımı nasıl kullanacağımı gerçekten iyi biliyorum. Görüşmeler sırasında giydiğim elbiseler ve iç çamaşırları, görüşmeye gelen beyefendide büyük etkiler uyandırıyor. Bildiğimiz gibi moda her geçen gün kendini yeniliyor. Ben de modaya uygun giyinmeyi seviyorum ve boş zamanlarımda alış veriş yaparak görüşmelerime son moda kıyafetler ile gidiyorum. Çünkü kıyafetler karşıdaki insanda güzel izlenimler bırakmak için oldukça önemlidir.
Görüşmelerimi kendi evimde gerçekleştirmekteyim. Evim dokaratif olarak iyi döşenmiştir ve temizdir. Görüşme sırasında temizliğe önem veririm, kondumsuz ilişkiye girmem. Eğer şartlar oluşursa 4-5 yıldızlı otellerde ya da yaşadığınız bölgeye göre sizin evinizde görüşmelerimizi gerçekleştirebiliriz. Benimle görüşmek isteyen elit ve kültürlü beyler ilandaki telefon numarasını hemen telefonunuza yazın ve beni arayın.

İlan No: 7765876a49fc1257

  

Hatayı bildir

Processing your request, Please wait....

Hemen Bir Yorum Yap