Malatya Escort Meltem

Reklam ayrıntıları

  • Listed: 12 Ocak 2017 00:35

Description

Duruşu ve dış görünüşü ile tam bir beyefendi olduğunu belli eden beyler, sizleri selamlıyorum. Her kültürden erkeğin tercih ettiği bir kişilik ve vücuda sahibim. Dolgun vücut hatlarına sahip olmam beni arzulanan bayanlar listesine sokuyor. Kendime çok iyi yapıyorum ve spor yapmam nedeni ile kalçalarım dikkat çekecek kadar büyükler. Sokakta yürürken erkekler gözlerini kalçalarıma bakmaktan alıkoyamıyorlar.
Herkes bana Meltem ismi ile hitap eder. 23 yaşındayım. Gençliğin verdiği enerji ile bir hayli hareketli zamanlar geçirmekteyim. Biraz hobilerimden bahsetmek gerekirse boş vakitlerimi sinemaya giderek ve alış veriş merkezlerinde dolaşarak geçiriyorum. Film izlemeyi çok severim ve vizyondanki filmleri düzenli olarak takip ederim. Alış veriş merkezlerinde dolaşırken ise bol bol alış veriş yaparım. Bu alış verişlerimde fantaziler için yeni ürünler satın alırım. Çok çeşitli bir gardolabım vardır. Özellikle iç çamaşırı konusunda çok seçici davranırım. Görüşmelerime gelirken rengarenk iç çamaşırlarımdan özenle seçtiklerimi giyerim.
Görüşmelerimi genelde kendi evimde gerçekleştirmekteyim ancak duruma göre sizin evinizde ya da otellerde de görüşebilmekteyim. Temizlik ve hijyen konusunda çok titiz davranıyorum. Benimle görüşecek beylerden de bu konu hakkında hassasiyet bekliyorum. Lütfen temizlik konusuna dikkat edin aksi halde görüşmeleri iptal ediyorum. Dikkat edilmesini istediğim bir diğer konu da kondom konusu. Kondomsuz ilişkiye girmiyorum ve ters ilişki yaşamıyorum. Lütfen bu konularda ısrar etmeyiniz. Eğer beni beğendiyseniz ve görüşmek isterseniz ilandan telefon numaramı alarak bana ulaşabilirsiniz.

İlan No: 7495876a51649ba3

  

Hatayı bildir

Processing your request, Please wait....

Hemen Bir Yorum Yap