Escort Malatya beyaz tenli Esma

Reklam ayrıntıları

  • Listed: 12 Ocak 2017 00:32

Description

Herkes bana Esma ismim ile hitap eder. 1.66 boyunda, 60 kiloda ve 23 yaşında kültürlü bir bayanım. Benim gibi kültür seviyesi yüksek elit beyler ile görüşmekteyim. Görüşmeler esnasında sahip olduğum tecrübeleri siz de fark edeceksiniz. Çünkü size daha önce yaşamadığınız dakikalar yaşatacağım. Çok değişik posizyonlar biliyorum. Siz de bu pozisyonlardan çok fazla keyif alacaksınız. Tarzım size diğer bayanlardan farklı olduğumu gösterecek.
Gezmeyi çok seven bir yapım var. Boş vakitlerimde ve hafta sonlarında arabam ile birlikte deniz kenarlarına gitmeyi çok severim. Sanırım bunda Karadenizli olmamın da bir etkisi var çünkü biz Karadenizliler denizi çok severiz. Görüşmelerim sadece ilişkiden ibaret olamayabilir. Eğer görüşmek isteyen beyefendi isterse onunla birlikte yemek yiyebilir, alış veriş yapabiliriz. Görüşmelerime gelirken genelde iç çamaşırlarımı özenle seçerim. Erkeklerin nelerden hoşlanacağını çok iyi bilirim ve onları etkileyebilecek kıyafetler giymek için gardorabımı sürekli modaya uygun kıyafetlerle doldururum. Bunların yanı sıra kondomsuz ilişkiye kalmadığımı hatırlatmak isterim. Israr etmeniz halinde görüşmeyi iptal dahi edebilirim. Eğer kondom getirmeyi unutursanız ben de size temin edebilirim.
Hayatımın en hareketli dönemlerini yaşadığım zamandayım, içim içime sığmıyor diyebilirim. İçimdeki bu yaşama sevincini görüşmelerim sırasında sizlere pozitif elektrik olarak aktarıyorum. Eğer siz de bu enerjimden etkilenmek istiyorsanız ilandaki telefon numarasını kullanarak benimle irtibata geçebilirsiniz.

İlan No: 6545876a48bcdef7

  

Hatayı bildir

Processing your request, Please wait....

Hemen Bir Yorum Yap