Malatya escort kızı Melisa

Reklam ayrıntıları

  • Listed: 12 Ocak 2017 00:34

Description

Fotoğraflarda gördüğünüz ve bu insan olamaz, bir melek olmalı dediğiniz bu bayanın adı Melisa. Şaka bir yana görüntüler tamamen bana aittir ve üzerlerinde fotoşop yapılmamıştır. Fotoğraflarda da gördüğünüz gibi kendine bakmayı seven ve karşısındakini etkilemek için ne yapacağını bilen bir bayanım. Kendimi övmeyi pek sevmem ama bir görüşmeden sonra benimle tekrar iletişime geçerek bir dahaki görüşmeyi ne zaman yapabileceğinizi soracaksınız, bundan emin olabilirsiniz.
Kendimden biraz daha bahsetmek gerekirsa 24 yalında 1.68 boyunda dolgun kalçalı, iri göğüslü bir bayanım. Fotoğraflarımı gören beyefendiler göğüslerimin doğal olmadığını iddia ediyorlar ama görüşmeye geldiklerinde tamamen doğal olduğunu onlar da görüyorlar. Boş zamanlarımda ne yaptığımı merak ediyorsanız hemen söyleyeyim, spor yapıyorum. Vucüt hatlarımın bu kadar belirgin olması ve göğüslerimin güzelliğinin sebebi büyük oranda düzenli spor yapmam sanırım. Bununla birlikte yaptığım makyajla karşımdaki beyefendiyi nasıl etkileyeceğimi iyi biliyorum. Makyaj konusunda gerekli özeni göstermekteyim ve aşırıya kaçmamaktayım. Her zaman doğallığın daha iyi olduğunu savunmuşumdur.
Görüşmelerimi kendi evimde gerçekleştirmekteyim. Uygun şartlar oluşursa 5 yıldızlı otellerde de görüşmeler gerçekleştirebilmekteyim. Görüşmelerim sırasında sağlık konusunda katı kurallarım var ve kondomsuz ilişkiye kalmıyorum. Ayrıca lütfen ters ilişki teklifinde bulunmayın. Ters ilişki önceleri çok hoşuma giderdi ancak yaşadığım kötü bir olaydan sonra ters ilişkiye girmemeye başladım. Eğer benim iletişime geçmek isterseniz ilandaki telefon numarasından bana ulaşabilirsiniz.

İlan No: 4195876a4cf580f0

  

Hatayı bildir

Processing your request, Please wait....

Hemen Bir Yorum Yap